Menu Zamknij

PROJEKTANT WNĘTRZ WARSZAWA I CAŁA EUROPA 24/7

„Wzrok nie powinien być utkwiony w określonym miejscu w pokoju. Całe pomieszczenie powinno budzić uśmiech i rozbudzać wyobraźnię.”

                                                         Juan Montoya

Kochani, żyjemy we wspaniałych czasach: Ikea, Castorama, a nawet Lidl i Biedronka oferują wszystko dla domu, prawie za pół darmo i to w hurtowych ilościach… Natomiast, jeżeli chcecie stworzyć coś więcej, na przykład, wnętrza, które podkreślą Waszą indywidualność, a nawet ładnie i kreatywnie połączą wspomniane produkcje masowe z Ikea i Castoramy – służę pomocą!

Design to moje życie, od najmłodszych lat poziom estetyki wyznaczał moje podejście do otoczenia i wnętrz. Czasami, niestety, to bardzo utrudniało istnienie, ale to my tworzymy własną bajkę…

Na podstawie swojego doświadczenia, wykształcenia i aktualnych trendów w projektowaniu wnętrz, a także, co jest ważne, znajomości miasta i jego atrakcji, będę mogła zaprosić Państwa do miejsc, w których zakupy będą nie tylko udane, ale i całkiem przyjemne. Będę mogła doradzić: gdzie, jak, w jakim stylu i najbardziej się opłaca nabywać, łączyć, tworzyć własne, niepowtarzalne wnętrza. Oczywiście, to wszystko na podstawie indywidualnego podejścia, ponieważ to, co opłaca się dla jednego, może zupełnie się nie opłacać dla drugiego. Dlatego w trakcie tworzenia wnętrz na zamówienie, Wasze priorytety są moimi priorytetami.

Pragnę dodać, iż jeden z podstawowych celów swojej pracy, widzę przede wszystkim w zachowaniu komfortu psychicznego strony zamawiającej.  Wnętrza zostaną zaprojektowane tak, abyście chętnie do nich wracaliście. W związku z powyższym mam nadzieję, że moje doświadczenie, wykształcenie, poczucie estetyki i stylu pomogą Wam stworzyć wymarzone i funkcjonalne wnętrze.

„W dobrym projektowaniu zawsze najważniejsza jest funkcjonalność, niezależnie od formy. Ale nie powinno to gnębić emocji”. 

Giorgio Saporiti

Galeria „sprawdzonych” wariantów, czyli pomysłów już kiedyś wybranych przez osoby, które już skorzystały z moich usług, jako projektanta wnętrz.

p.s. Języki angielski i rosyjski – w stopniu płynnym, francuski – komunikatywny.   

Zapraszam!

tel.: +48 503 920 353 – 24h/7 + Viber & WhatsApp ​