Menu Zamknij

Galeria Buddy

Ogromna, przepiękna donica — głowa Buddy: wysokość wynosi 43,5 cm, szerokość – 31 cm, głębokość – 38 cm, waga – ponad 5 kg.  Unikatowa, ręcznie malowana i sygnowana przez profesjonalnego plastyka. Rzeźba stabilna, lakierowana i zabezpieczona od wilgoci. Upiększy każde wnętrza, świetnie się nadaje do salonu lub przedpokoju. Przedstawiona wersja jest w pojedynczym egzemplarzu. Dodatkowe przedmioty umieszczone na zdjęciu nie są na sprzedaż, one podkreślają kolor, rozmiar lub kształt, czyli pełnią rolę akcesoriów.

 p.s. Oczywiście, szpilki i inne akcesoria są wyłącznie dla pokazania rozmiaru donicy i ciepłych odcieni złota. Szpilki są w kolorze klasycznego, czyli „żółtego” złota.

Dlaczego właśnie Buddha?
Budda (znany również jako Siddhattha Gotama lub Siddhārtha Gautama, lub Budda Shakyamuni) to indyjski filozof, nauczyciel duchowy i przywódca religijny żyjący między 500 a 400 r. przed naszą erą w starożytnych Indiach. Buddha jest twórcą filozofii życiowej, jaką jest buddyzm. Buddyzm — to najstarsza, najbardziej pokojowa i największa religia świata. Właśnie dlatego rzeźby, symbole i statuetki związane z Buddą i buddyzmem, tworzą oazę spokoju i ciepła w naszym domu. Zapraszamy do Galerii Art4Love.pl i DESIGN projektów Art4Love.pl, gdzie są inne, nie mniej ciekawe prace!

Telefon kontaktowy: +48 664 840 484 – 24h/7